polisaturystyczna.pl - katalog stron turystycznych

polisaturystyczna.pl

Polisa Turystyczna to porównywarka cen ubezpieczeń, dzięki której zaoszczędzą Państwo dzięki wyborze tańszej opcji. Oferuje porównanie cen ofert takich firm jak Gothaer, czy Axa. Ponad to, znajdą Państwo na stronie praktyczny poradnik dla planujących podróż. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z serwisu.

Szczegóły strony www.polisaturystyczna.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę www.polisaturystyczna.pl:

polisaturystyczna.pl

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 4

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • ubezpieczenia dąbrowa górnicza »

  Nasz firma świadczy usługi w zakresie Ubezpieczeń. Dzięki wieloletniej działalności w tej branży uzyskaliśmy bardzo duże rabaty na ubezpieczenia, którymi z chęcią podzielimy się z naszymi klientami.
  Współpracujemy z wszystkimi najwiekszymi ubezpieczycielami w Polsce m.in:
  WARTA, GENERALI, HDI ASEKURACJA, MTU, UNIQA, COMPENSA, INTER-RISK, HESTIA, TUW POCZTOWE, PZM, ALLIANZ, PTU.
  Aby ułatwić dotarcie do nas klientów mamy dwie placówki w Dąbrowie Górniczej.

  Od wielu lat pomagamy naszym Klientom wybrać
  najkorzystniejszy zakres ochrony ubezpieczeniowej.

  Nasza wiedza i bogate doświadczenie pozwoli nam
  przygotować dla Państwa najlepsze ubezpieczenie.

  Zapraszamy Państwa do kontaktu z nami.
  Na pewno profesjonalnie doradzimy i pomożemy
  podjąć najlepszy wybór.

  Zadowolenie klienta jest dla nas najważniejsze.

  Data dodania: 14 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Generali Agent »

  Pokazujemy Państwu, jako potencjalnym konsumentom, stronę naszej agencji Multirisk. Zajmuje się ona szeroko pojętymi ubezpieczeniami z zakresu domu, mieszkania, samochodu, zdrowia, turystyki. W naszej firmie znajdą Państwo wiele firm ubezpieczeniowych, między innymi Hestia Agent. Oferowane przez nią ubezpieczenia są polecane przez konsumentów i chętnie zawierane. W ofercie mamy także produkty firmy HDI Agent. Dzięki elastyczności, oraz mnogości opcji, klienci mogą dosłownie przebierać w oferowanych produktach. W ofercie są ubezpieczenia dla klientów prywatnych i biznesowych.

  Data dodania: 31 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia Płońsk »

  Towarzystwo ubezpieczeniowe którym się cechujemy oferuje wszelkie ubezpieczenia. Znamy z wieloletniego doświadczenia że niemożna poruszać się samochodem bez aktualnego ubezpieczenia OC czy AC dlatego w swym domu ubezpieczeniowym oferujemy ubezpieczenia pojazdów dostawczych i osobowych. Działamy w różnorodnych organizacjach i tak na przykład w szkołach ubezpieczamy uczniów w razie nieszczęśliwych przypadków. Dostatki indywidualne nie są nam obce prowadzimy ubezpieczenia majątkowe dla jednostek z dorobkiem życiowym ale i też dla tych jacy zapobiegają nieobliczalnym warunkom pogodowym i ubezpieczają dostatki na czas przyszły. Wypłacanie zadośćuczynień u nas nie jest niczym mozolnym i niemożliwym. Przedstawioną szkodę analizujemy i oświadczamy z danymi zaświadczeniami z danego momentu i wypłacamy wypłaty prędko i bezproblemowo. Powierzając w ręce stowarzyszenia swoje życie w ubezpieczeniu na życie zdołasz zapewnić swoim pociechom szlachetny żywot na wypadek twojej gwałtownej śmierci. Więcej na przedmiot ubezpieczeń dowiecie się korzystając ze strony internetowej.

  Data dodania: 21 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • OC+AC »

  Na tej porównywarce ubezpieczeniowej odszukają klienci ogrom propozycji ubezpieczeniowych kilkudziesięciu ubezpieczycieli. Ponadto wszystkie oferowane ubezpieczenia oferowane są w sprzedaży online. Kalkulacje ceny ubezpieczenia nie nakazują w absolutnie do zakupu polisy ubezpieczeniowej dlatego błyskawicznie można zorientować się w najlepszych ofertach wielu ubezpieczycieli. W portalu posiadamy ubezpieczenia kilkudziesięciu najlepszych ubezpieczycieli, dzięki czemu nasz klient może błyskawicznie ocenić najlepszą ofertę. Oferujemy polisy ubezpieczeniowe: Polisy ubezpieczeniowe na życie, Polisy ubezpieczeniowe zdrowotne, Polisy ubezpieczeniowe mieszkania, Ubezpieczenia komunikacyjne, Ubezpieczenie na życie, Ubezpieczenie OC+AC. Dzięki naszej stronie nasi zadowoleni kupujący kupują najlepsze polisy ubezpieczeniowe bez opuszczania domu domu, przed ekranem swojego laptopa.

  Data dodania: 11 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • OC przewoźnika »

  Centrum ubezpieczeniowe to pośrednik ubezpieczeniowy zajmujący się profesjonalną obsługą wymogów ubezpieczeniowych klienta indywidualnego oraz biznesowego i działający w jego interesie. Doświadczenie na rynku, oraz stabilna współpraca z szanowanymi towarzystwami ubezpieczeniowymi, zapewniają oferowanie usług ubezpieczeniowych z bardzo różnego zakresu, od ubezpieczeń mienia, zawodowych i OC, np. wspólnot mieszkaniowych do szerokiego wachlarza ubezpieczeń komunikacyjnych i transportowych (np. kabotaż). Korzyścią płynącą z współpracy z brokerem jest też niezwłoczność działania i możliwość wyjścia na przeciw potrzebom klienta w każdej sytuacji.

  Data dodania: 17 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania Warszawa »

  Zachęcamy do zajrzenia na poniższą stronę, na jakiej znajduje się fachowe forum o tematyce odszkodowań finansowych za uszkodzenia powypadkowe czy powstałe podczas pracy. Forum poukładane jest w parę poddziałów, przez co otrzymuje niespotykaną i intuicyjną formę. Portal porusza również problematykę zapisów prawnych, domenę odszkodowania po wypadku drogowym czy odpowiada na pytania powiązane z ZUSem. Jeżeli więc poszukujesz specjalistyczną i wyjątkowo przydatną stronę konkretnie opisującą tematykę odszkodowań za wydarzenia losowe – prezentowane forum na pewno przypadnie Ci do gustu.

  Data dodania: 28 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania - Forum »

  Zakłady ubezpieczeń w ciągu roku są w stanie sprawdzić co trzeciego kierowcę, jaki pozyskuje OC. Niektórzy jeszcze przed wykupieniem umowy wychwytują tych, którzy wymieniają mylne informacje. Zmniejsza się stan kierowców, jacy próbują kiwać zakłady ubezpieczeniowe, podając przy zakupie polisy komunikacyjnej nieprawdziwe wiadomości o posiadanej zniżce za bezkolizyjną jazdę. Kierowcy już wiedzą, iż nie warto robić w konia, bo i tak zostaną na tym nakryci. Ubytek liczby prób ukrycia danych o kolizjach lub wypadkach to następstwo uruchomienia w kwietniu przez Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny (UFG) bazy danych o kierowcach, gdzie nagromadzane są dane o wszystkich popełnionych przez kierujących kolizjach. Wedle Aleksandry Białej, rzeczniczki UFG, aż 19 z 20 towarzystw ubezpieczeniowych, które podpisały porozumienia z funduszem, korzysta z bazy danych. W 2010 roku zbyto ponad 18 milionów polis komunikacyjnego OC. To uzewnętrznia, że w ciągu roku od uruchomienia bazy zweryfikowany został co siódmy kierowca. Jednakże przedstawiciele ubezpieczycieli twierdzą, że system pozwala na prześwietlenie co drugiej osoby zawierającej OC. Zakłady ubezpieczeń twierdzą, że kamerują historię szkodowości użytkowników na różnych etapach. Polisy są kamerowane zarówno w ciągu sprzedaży polisy, jak i w trakcie istnienia. Do niedawna serwowanie nierealnych danych o bonusie za bezszkodową jazdę było jedną z największych bolączek.

  Data dodania: 12 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Piekielnie Dobre Ubezpieczenia »

  Uproszczona likwidacja szkód Ergo Hestii. Jednoznacznie z filozofią biznesową Ergo Hestii łączną cząstką oferty ubezpieczeniowej jest serwis likwidacyjny. Zapewniając klientom w trudnym momencie szkody pomoc, sprawdza on ich zaufanie do ubezpieczyciela. Aby optymalnie uprościć istotne formalności i skrócić całą procedurę, w wielu przypadkach Ergo Hestia stosuje uproszczoną likwidację bez oględzin. Uproszczona likwidacja szkód w Ergo Hestii to: Brak konieczności dokonywania oględzin szkód – starczy zgłosić ją przez telefon lub za pośrednictwem jedynego w Polsce systemu eKonta ubezpieczeniowego; zamiast spotykać się z likwidatorem wolno od razu przystąpić do naprawy samochodu czy usuwania zniszczeń np. w zalanym domu. Możliwość zastosowania uproszczonej procedury w wypadku szkód majątkowych o szacunkowej wartości nawet do 3.000 zł. w wypadku szkód zgłoszonych przez eKonto brak konieczności przedstawiania dokumentów papierowych – cała korespondencja związana z likwidacją odbywa się w formie elektronicznej.

  Data dodania: 15 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenie PZU Luboń »

  Ubezpieczenia komunikacyjne są jednymi z najczęściej zawieranych ubezpieczeń. Firma Complex pomaga wybrać najlepsze oraz najtańsze ubezpieczenia. Posiadamy ubezpieczenia samochodu Poznań, w którym zawierają się ubezpieczenia OC Komorniki, AC oraz NNW. Dokonujemy dogłębnej analizy, by móc zagwarantować Państwu najlepsze ubezpieczenie na rynku. Posiadamy niezbędną wiedzę i doświadczenie. Ubezpieczamy firmy, osoby prywatne oraz instytucje.
  Zapoznaj się z ofertą naszych tanich ubezpieczeń.
  Complex Ubezpieczenia
  ul. Górki 5
  60-204 Poznań

  Data dodania: 09 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenie w podróży »

  Nasza nowoczesna platforma internetowa pozwala nam zapewnić naszym klientom dostęp do ubezpieczeń turystycznych, które można kupić przez Internet. Oferujemy między innymi ubezpieczenie na wakacje. Zapewniamy również narzędzia takie jak ubezpieczenie turystyczne kalkulator. Zapraszamy do owocnej współpracy!

  Data dodania: 28 05 2015 · szczegóły wpisu »