Podkategoria: Beskidy - strona 1 - katalog stron turystycznych

Beskidy Podkategoria: Beskidy

 • Studencka Baza Noclegowa - Chatki i Bazy »

  Strona ta zawiera szczegółowe informacje na temat wszystkich istniejących w naszych Beskidach Chatek Studenckich i Baz Namiotowych. Ujęte zostały tu, poza aktualnie funkcjonującymi, również materiały archiwalne na temat chatek i baz, które już obecnie nie istnieją. Ponadto znajdziecie tu galerię zdjęć, zawierającą fotki wszystkich Baz Namiotowych i Chatek Studenckich, dodatkowo też dział, traktujący o zwyczajach jakie panują w takich miejscach. Opisy okolic poszczególnych Chatek i Baz, propozycje wycieczek jak również wiele innych cennych i aktualnych informacji na temat nocowania w górach.

  Data dodania: 04 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Turnusy sanatoryjne w ośrodku Jubilat »

  Centrum Rekreacji i Rehabilitacji "Jubilat" zaprasza na turnusy rehabilitacyjne, turnusy odchudzające, lecznicze, zdrowotne. Szeroka i bardzo przystępna cenowo oferta naszego Ośrodka to bardzo dobra oferta wypoczynku w rejonie Beskidu Śląskiego.Świetne położenie naszego centrum sprawia, iż odwiedzający nas Goście powracają nie tylko w sezonie letnim, ale także zimowym. W okolicy ośrodka znajdą Państwo takie atrakcje jak ścieżki spacerowe, park wodny. Oferujemy zabiegi rehabilitacyjne, zabiegi odchudzające, zabiegi zdrowotne, opiekę medyczną. Ciekawa oferta pobytów ściąga do ośrodka wielu zadowolonych stałych kuracjuszy. To dzięki wiedzy profesjonalisów pełnemu uroku krajobrazowi jakim jest Beskid Śląski poczujesz energię, poprawisz swój stan zdrowia i wrócisz pozytywnie nastawiony do życia. Zajrzyj na naszą stronę internetową, aby zapoznać się promocjami, galerią zdjęć oraz cennikiem na bieżący rok. Serdecznie zapraszamy!!!!

  Data dodania: 17 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pensjonat Szczyrk »

  Szczyrk to udane gród spośród przeróżną historią i pięknymi sąsiedztwami. Ostatnim razem przesiałem się w owi królestwa i chce Wam ogłosić, iż istniało należałoby. Tymczasem powinno się pomnieć o wcześniejszym zleceniu noclegi Szczyrk dlatego że w okresie sezonu ciężko o zakwaterowanie. W właściwych pokoje Szczyrk aczkolwiek nie kiedyś będziecie ukojeni.

  Wyszukałem świetny pensjonat Szczyrk dokąd całe pokoje są urządzone w bezpłatny net również aparat telefoniczny i TV + SAT. Prócz tego co istnieje standardem ani chybi w wszelkim pokoju odnajduje się umywalnia z prysznicem albo wanną. Aż do owego z owego miejsca nie daleko istnieje wzdłuż i wszerz co koncesjonuje wybitnie prawidłowo odprężyć się i stanowić zadowolonym z własnego urlopu.

  Data dodania: 13 12 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Beskidy

Beskidy - nowa strona:

Adres: