Strony związane z hasłem: wiadomości - strona 1 - katalog stron turystycznych

Strony związane z hasłem 'wiadomości':

 • Hel »

  Hel to nietuzinkowe miasteczko położone na końcu mierzei helskiej. Wszyscy znają je z tuzina atrakcji i usług. Kulturę rybacką poznać można w porcie rybackim, historię półwyspu doskonale ukaże Muzeum Obrony Wybrzeża, a potrzebując kontemplacji od zgiełku i hałasu pochodzącego z życia turystycznego wybierzesz wycieczkę do lasu lub nad morze. Jeżeli posiadasz pensjonat, możesz skorzystać z umieszczenia firmy w naszym portalu. Jeżeli szukasz noclegu, apartamentu czy pensjonatu to nasz serwis internetowy pomoże Ci w wybraniu odpowiedniego miejsca które spełni Twoje oczekiwania. Zapoznaj się także z naszym działem, gdzie umieszczamy imprezy, czy pogodę w Helu.

  Data dodania: 22 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Atrakcje nad morzem »

  Polish-sea.com to wortal dla turystów traktujący o najciekawszych polskich kurortach nad Bałtykiem. W przypadku kiedy poszukujesz właściwe lokum noclegowe lub szukasz reklamy dla swojego pensjonatu to sprawdź darmowe narzędzia naszej strony. Polskie morze oferuje piękną naturą jak i przyciąga dużą ilością atrakcji, ale przede wszystkim ofertą wypoczynku. Zapoznaj się więc z pogodą, wydarzeniami turystycznymi z rejonu wybrzeża Bałtyku i miejscowości znanych jako kurorty turystyczne.

  Data dodania: 08 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Noclegi Kołobrzeg »

  Miasto Kołobrzeg to jeden z największych miast turystycznych w naszym kraju. Stanowi świetne scalenie uzdrowiska z przeszłością jak i rozrywkowym podejściem do turystyki i urlopowiczów. Odnajdzie się wiele atrakcji tutaj zarówno dla niemałej rodziny jak i sporej ilości młodych ludzi. Kołobrzeg ma w dobrej jakości bazę noclegową, każdy znajdzie dla siebie odpowiedni apartament czy motel. Jeżeli dopisuje słoneczna aura to, to jasne trzeba wybrać się nad morzem, w inne dni warto zwiedzić parki w Kołobrzegu, a po aktywnym dniu zaznajomić się doskonałe restauracje.

  Data dodania: 24 06 2013 · szczegóły wpisu »