Strony związane z hasłem: ubezpieczenia - strona 1 - katalog stron turystycznych

Strony związane z hasłem 'ubezpieczenia':

 • ubezpieczenia dąbrowa górnicza »

  Nasz firma świadczy usługi w zakresie Ubezpieczeń. Dzięki wieloletniej działalności w tej branży uzyskaliśmy bardzo duże rabaty na ubezpieczenia, którymi z chęcią podzielimy się z naszymi klientami.
  Współpracujemy z wszystkimi najwiekszymi ubezpieczycielami w Polsce m.in:
  WARTA, GENERALI, HDI ASEKURACJA, MTU, UNIQA, COMPENSA, INTER-RISK, HESTIA, TUW POCZTOWE, PZM, ALLIANZ, PTU.
  Aby ułatwić dotarcie do nas klientów mamy dwie placówki w Dąbrowie Górniczej.

  Od wielu lat pomagamy naszym Klientom wybrać
  najkorzystniejszy zakres ochrony ubezpieczeniowej.

  Nasza wiedza i bogate doświadczenie pozwoli nam
  przygotować dla Państwa najlepsze ubezpieczenie.

  Zapraszamy Państwa do kontaktu z nami.
  Na pewno profesjonalnie doradzimy i pomożemy
  podjąć najlepszy wybór.

  Zadowolenie klienta jest dla nas najważniejsze.

  Data dodania: 14 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowania - Forum »

  Zakłady ubezpieczeń w ciągu roku są w stanie sprawdzić co trzeciego kierowcę, jaki pozyskuje OC. Niektórzy jeszcze przed wykupieniem umowy wychwytują tych, którzy wymieniają mylne informacje. Zmniejsza się stan kierowców, jacy próbują kiwać zakłady ubezpieczeniowe, podając przy zakupie polisy komunikacyjnej nieprawdziwe wiadomości o posiadanej zniżce za bezkolizyjną jazdę. Kierowcy już wiedzą, iż nie warto robić w konia, bo i tak zostaną na tym nakryci. Ubytek liczby prób ukrycia danych o kolizjach lub wypadkach to następstwo uruchomienia w kwietniu przez Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny (UFG) bazy danych o kierowcach, gdzie nagromadzane są dane o wszystkich popełnionych przez kierujących kolizjach. Wedle Aleksandry Białej, rzeczniczki UFG, aż 19 z 20 towarzystw ubezpieczeniowych, które podpisały porozumienia z funduszem, korzysta z bazy danych. W 2010 roku zbyto ponad 18 milionów polis komunikacyjnego OC. To uzewnętrznia, że w ciągu roku od uruchomienia bazy zweryfikowany został co siódmy kierowca. Jednakże przedstawiciele ubezpieczycieli twierdzą, że system pozwala na prześwietlenie co drugiej osoby zawierającej OC. Zakłady ubezpieczeń twierdzą, że kamerują historię szkodowości użytkowników na różnych etapach. Polisy są kamerowane zarówno w ciągu sprzedaży polisy, jak i w trakcie istnienia. Do niedawna serwowanie nierealnych danych o bonusie za bezszkodową jazdę było jedną z największych bolączek.

  Data dodania: 12 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • OC+AC »

  Na tej porównywarce ubezpieczeniowej odszukają klienci ogrom propozycji ubezpieczeniowych kilkudziesięciu ubezpieczycieli. Ponadto wszystkie oferowane ubezpieczenia oferowane są w sprzedaży online. Kalkulacje ceny ubezpieczenia nie nakazują w absolutnie do zakupu polisy ubezpieczeniowej dlatego błyskawicznie można zorientować się w najlepszych ofertach wielu ubezpieczycieli. W portalu posiadamy ubezpieczenia kilkudziesięciu najlepszych ubezpieczycieli, dzięki czemu nasz klient może błyskawicznie ocenić najlepszą ofertę. Oferujemy polisy ubezpieczeniowe: Polisy ubezpieczeniowe na życie, Polisy ubezpieczeniowe zdrowotne, Polisy ubezpieczeniowe mieszkania, Ubezpieczenia komunikacyjne, Ubezpieczenie na życie, Ubezpieczenie OC+AC. Dzięki naszej stronie nasi zadowoleni kupujący kupują najlepsze polisy ubezpieczeniowe bez opuszczania domu domu, przed ekranem swojego laptopa.

  Data dodania: 11 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • OC przewoźnika »

  Centrum ubezpieczeniowe to pośrednik ubezpieczeniowy zajmujący się profesjonalną obsługą wymogów ubezpieczeniowych klienta indywidualnego oraz biznesowego i działający w jego interesie. Doświadczenie na rynku, oraz stabilna współpraca z szanowanymi towarzystwami ubezpieczeniowymi, zapewniają oferowanie usług ubezpieczeniowych z bardzo różnego zakresu, od ubezpieczeń mienia, zawodowych i OC, np. wspólnot mieszkaniowych do szerokiego wachlarza ubezpieczeń komunikacyjnych i transportowych (np. kabotaż). Korzyścią płynącą z współpracy z brokerem jest też niezwłoczność działania i możliwość wyjścia na przeciw potrzebom klienta w każdej sytuacji.

  Data dodania: 17 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Piekielnie Dobre Ubezpieczenia »

  Uproszczona likwidacja szkód Ergo Hestii. Jednoznacznie z filozofią biznesową Ergo Hestii łączną cząstką oferty ubezpieczeniowej jest serwis likwidacyjny. Zapewniając klientom w trudnym momencie szkody pomoc, sprawdza on ich zaufanie do ubezpieczyciela. Aby optymalnie uprościć istotne formalności i skrócić całą procedurę, w wielu przypadkach Ergo Hestia stosuje uproszczoną likwidację bez oględzin. Uproszczona likwidacja szkód w Ergo Hestii to: Brak konieczności dokonywania oględzin szkód – starczy zgłosić ją przez telefon lub za pośrednictwem jedynego w Polsce systemu eKonta ubezpieczeniowego; zamiast spotykać się z likwidatorem wolno od razu przystąpić do naprawy samochodu czy usuwania zniszczeń np. w zalanym domu. Możliwość zastosowania uproszczonej procedury w wypadku szkód majątkowych o szacunkowej wartości nawet do 3.000 zł. w wypadku szkód zgłoszonych przez eKonto brak konieczności przedstawiania dokumentów papierowych – cała korespondencja związana z likwidacją odbywa się w formie elektronicznej.

  Data dodania: 15 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Podróży Latosfera.pl »

  Biuro Podróży Latosfera.pl to oferty sprawdzonych touroperatorów na polskim rynku. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony, gdzie dzięki zintegrowanej wyszukiwarce, każdy z Państwa łatwo znajdzie wakacje dla siebie. Mamy oferty last minute, first minute, hotele all inclusive, wakacje dla Seniorów oraz dla Singli, hotele dla rodzin z dziećmi. Egipt, Tunezja, Turcja, Grecja w najkorzystniejszych cenach. Chorwacja, Bułgaria, Czarnogóra z dojazdem własnym. W sprzedaży mamy bogatą propozycję zimową: Francja, Szwajcaria, Austria, Włochy, Andora.
  Bilety lotnicze i autokarowe, ubezpieczenia turystyczne, hotele, pomoc w uzyskaniu wizy do Rosji, Chin. Nasza oferta oraz posiadane doświadczenie zapewnią Państwu bezpieczne i udane wakacje.

  Data dodania: 12 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia Poznań-Plewiska, PZU »

  Wizytówka agencji ubezpieczeniowej PZU S.A. Działam na ternie Poznania i okolic - Luboń, Komorniki, Plewiska. Przedstawiam Państwu ubezpieczenia mieszkań, samochodów, rolnicze,przedsiębiorstw oraz prywatne znajdujące się w ofercie PZU SA. U mnie możecie zakupić Autocaso, ubezpieczenie OC, ubezpieczenie w podróży czy ubezpieczenie firmy. Pomogę Państwu wybrać optymalne ubezpieczenie, które zapewni Państwu najpełniejszą ochronę. PZU to największa i najdłużej działająca firma ubezpieczeniowa w kraju. Zapewnia wypłaty odszkodowania w każdej sytuacji. Kupując u nas ubezpieczenie nie musicie się martwić, że w razie wypadku stracicie dorobek nierzadko całego życia. Polisa w PZU daje spokój dla Ciebie, Twojej rodziny i Twojej firmy.

  Data dodania: 07 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia Płońsk »

  Towarzystwo ubezpieczeniowe którym się cechujemy oferuje wszelkie ubezpieczenia. Znamy z wieloletniego doświadczenia że niemożna poruszać się samochodem bez aktualnego ubezpieczenia OC czy AC dlatego w swym domu ubezpieczeniowym oferujemy ubezpieczenia pojazdów dostawczych i osobowych. Działamy w różnorodnych organizacjach i tak na przykład w szkołach ubezpieczamy uczniów w razie nieszczęśliwych przypadków. Dostatki indywidualne nie są nam obce prowadzimy ubezpieczenia majątkowe dla jednostek z dorobkiem życiowym ale i też dla tych jacy zapobiegają nieobliczalnym warunkom pogodowym i ubezpieczają dostatki na czas przyszły. Wypłacanie zadośćuczynień u nas nie jest niczym mozolnym i niemożliwym. Przedstawioną szkodę analizujemy i oświadczamy z danymi zaświadczeniami z danego momentu i wypłacamy wypłaty prędko i bezproblemowo. Powierzając w ręce stowarzyszenia swoje życie w ubezpieczeniu na życie zdołasz zapewnić swoim pociechom szlachetny żywot na wypadek twojej gwałtownej śmierci. Więcej na przedmiot ubezpieczeń dowiecie się korzystając ze strony internetowej.

  Data dodania: 21 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenie w podróży »

  Nasza nowoczesna platforma internetowa pozwala nam zapewnić naszym klientom dostęp do ubezpieczeń turystycznych, które można kupić przez Internet. Oferujemy między innymi ubezpieczenie na wakacje. Zapewniamy również narzędzia takie jak ubezpieczenie turystyczne kalkulator. Zapraszamy do owocnej współpracy!

  Data dodania: 28 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • polisaturystyczna.pl »

  Polisa Turystyczna to porównywarka cen ubezpieczeń, dzięki której zaoszczędzą Państwo dzięki wyborze tańszej opcji. Oferuje porównanie cen ofert takich firm jak Gothaer, czy Axa. Ponad to, znajdą Państwo na stronie praktyczny poradnik dla planujących podróż. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z serwisu.

  Data dodania: 23 08 2017 · szczegóły wpisu »